Unimal, drogéria a farby laky Hurbanovo

Zaoberáme sa miešaním farieb a predajom farieb, lakov,drogérie, kozmetiky, elektrického náradia, záhradkárskych potrieb a vinárskych potrieb.

Unimal, drogéria a farby laky Hurbanovo

Unimal, drogéria & farby laky, čistiace prostriedky Hurbanovo

Zaoberáme sa miešaním farieb a predajom farieb, lakov,drogérie, kozmetiky, elektrického náradia, záhradkárskych potrieb a vinárskych potrieb.

Adresa: Komárňanská 54, 94701 Hurbanovo
E-mail:info@unimal.sk

Firma UNIMAL vznikla v roku 1995 a zaoberá sa miešaním farieb a predajom farieb, lakov,drogérie, kozmetiky, elektrického náradia ,záhradkárskych potrieb, vinárskych potrieb.

Bližšie informácie o našom sortimente nájdete na podstránke sortiment. Našou snahou je neustále sa prispôsobovať požiadavkám našich zákazníkov a odberateľov. Intenzívne pracujeme na zlepšovaní našich služieb a v neposlednom rade sa neustále snažíme zabezpečiť kvalitný tovar za výhodné ceny.

Počas celého roka pripravujeme pre našich zákazníkov zaujímavé akcie a ponuky.

DROGÉRIA
- čistiace prostriedky
- dezinfekčné prostriedky
- pracie prostriedky

KOZMETIKA
- vlasová kozmetika
- telová kozmetika

ZÁHRADKÁRSKE POTREBY
- postreky
- umelé hnojivá
- postrekovače
- rašeliny a substráty
- špagáty
- hadice
- rýchlospojky, rozstrekovače
- rebríky

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.