Namex s.r.o., výroba chrumiek Hurbanovo

Výroba a distribúcia sladkých a slaných chrumiek, zemiakových lupienkov, snackov a pražených arašidov.

Namex s.r.o., výroba chrumiek Hurbanovo

Namex s.r.o., výroba chrumiek, snackov, chipsov, pražených arašíd Hurbanovo

Výroba a distribúcia sladkých a slaných chrumiek, zemiakových lupienkov, snackov a pražených arašidov.

Adresa: Gaštanová 6, 94701 Hurbanovo
E-mail:namex@stonline.sk

Okrem hlavnej činnosti, výroby slaných chrumiek, sa firma venovala aj pestovaniu a predaju zeleniny a kvetín, výrobe a predaju obalov na kvety a rôznej inej obchodnej činnosti.

Začiatkom roku 1993 padlo rozhodnutie založiť obchodnú spoločnosť s ručením obmedzeným a od toho obdobia už prevažuje v náplni činnosti firmy výroba a predaj slaných chrumiek, snackov, chipsov, pražených arašíd.
V priebehu nasledujúcich rokov sa spoločnosť sortimentom vyrábaných výrobkov prispôsobovala požiadavkám trhu a vyvíjala neustále nové druhy, čo sa týka tvarov aj príchutí. V roku 2008 sme rozšírili výrobu o viacvaječné cestoviny rôznych druhov a gramáží.

Neustálym vývojom dizajnu obalov a taktiež rozširovaním ponúkaných gramáží sa firma prepracovala na popredné miesto medzi výrobcami na slovenskom trhu. Postupne sme zriadili obchodný úsek. Vytvára ho sieť regionálnych maloobchodných predajcov riadených z centra firmy, ktorí zabezpečujú predaj a servis nami ponúkaných výrobkov na celom
území Slovenska. V záujme dosiahnutia vyšších obratov sme spestrili sortiment tovaru ponúkaný maloobchodnými predajcami aj o sladký sortiment, ako sú rôzne ochutené perníky, kokosové pusinky, a rôzne sladké výrobky.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.