M-Club, ranč Hurbanovo

Zameriavame sa najmä na westernové a anglické jazdenie, vychádzky na koňoch do okolitej prírody a ustajňovanie koní s komplexnou starostlivosťou.

M-Club, ranč Hurbanovo

M-Club, jazda na koni, agroturistika, ranč Hurbanovo

Zameriavame sa najmä na westernové a anglické jazdenie, vychádzky na koňoch do okolitej prírody a ustajňovanie koní s komplexnou starostlivosťou.

Adresa: Briežky 1056/2, 946 57 Svätý Peter
Telefón:+421 903 720 767
E-mail:m.clubranch@gmail.com

Naše služby:
- Kurzy jazdenia - Jazda na koni pre začiatočníkov a pokročilých pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť jazdiť na koni alebo trénovať.

- Zásady jazdy na koni
- Výcvik a ustajnenie koní
- Jazdecký šport

- Relaxačné jazdenie – Relaxačné túry na koňoch ak sa chcete povoziť, pozrieť si okolitú prírodu, aktívne si oddýchnuť alebo vyskúšať niečo nové.

- Jazdíme v lete, v zime - Ako na každom správnom ranči ani u nás nechýbajú nejaké tie kone spolu s nejakými tými kovbojmi z divokého západu. Okrem nich sme tu ešte aj my, celkom obyčajní obyvatelia ranča, snažiaci sa vo westernovom, anglickom štýle naučiť začiatočníkov či pokročilejších záujemcov základy jazdy na koni. Základná výučba jazdy pre neskúsených jazdcov prebieha na lonži v jazdiarni (33 x 89 m) pod odborným očkom cvičiteľa. Ďalej nasledujú hodiny na jazdiarni slúžiace na upevňovanie základných znalostí získaných na lonži, pokiaľ jazdec nezíska kontrolu nad koňom. Vtedy možno povedať, že je pripravený na vychádzku do prírody.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.