J&J, penzión a reštaurácia Svätý Peter

Agroturistická ubytovňa ktorá ponúka ubytovanie v centre obce s kapacitou 25 lôžok.

J&J, penzión a reštaurácia Svätý Peter

J&J, penzión, reštaurácia a vínna pivnica Svätý Peter pri Hurbanove

Agroturistická ubytovňa ktorá ponúka ubytovanie v centre obce s kapacitou 25 lôžok.

Adresa: Hlavná ulica 15, 946 57 Svätý Peter
Telefón:+421 905 944 671
E-mail:j-j.jobbagy@gimpsro.sk

Reštaurácia v centre obce ktorá poskytuje veľa druhov rôznych špecialít. Tou hlavnou sú však špeciálne misy pre dve osoby ku ktorým dostanete aj darček. Ich ponuku nájdete v položke Misy pre dve osoby. Reštaurácia ponúka okrem týchto jedál aj možnosť usporiadať svadobné oslavy, narodeninové oslavy či iné spoločenské akcie.

Agroturistická ubytovňa ktorá ponúka ubytovanie v centre obce s kapacitou 25 lôžok. Ubytovať sa je možné v jednom 6 lôžkovom apartmáne, dvoch štvorlôžkových izbách, troch trojlôžkových izbách alebo v jednej dvojlôžkovej izbe.Všetky izby majú zabudovanú sprchu, WC a televízny prijímač.

História tejto vínnej pivnice siaha do dávnych časov. Prvé zmienky sa uvádzajú v období grófskeho rodu Zichyovcov. Ďalšou významnou zmienkou v histórii je, že pred prvou svetovou vojnou sa tradičné víno s názvom Rizling - Vlašský dodával do exluzívneho hotela Royal v Prahe. Dnes je hrozno vypestované v obci Svätý Peter v Južnoslovenskom vinohradníckom regióne so slnečným, zlatistým, piesočnatým podkladom používané na výrobu toho najkvalitnejšieho vína s dlhoročnou tradíciou.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.